logo.jpg

 

DCS zaprasza wszystkich chętnych i zainteresowanych na kursy nurkowania.

 home2

Prowadzimy kursy na różnych poziomach, od kursów dla osób które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem, jak i kursy dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. Wszystkie szkolenia prowadzone są w małych kilkuosobowych grupach, lub indywidualnie. Jeżeli jeszcze nie jesteś pewien czy nurkowanie jest dla Ciebie i chcesz tylko spróbować to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w nurkowaniu Intro (w pełnym sprzęcie, pod nadzorem instruktora). Każdy uczestnik kursu po pozytywnym zaliczeniu egzaminu końcowego otrzymuje certyfikat w międzynarodowej organizacji CMAS.

 

Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques - w skrócie CMAS to federacja zrzeszająca organizacje nurkowe z całego świata, której celem jest promowanie i rozwijanie dyscyplin podwodnych, założona przez Jacques-Yves Cousteau w 1958 r. jednego z twórców w spółczesnego automatu oddechow ego, pierwszych filmów spod wody, autora książek.

 

Oprócz szkoleń nurkowych zajmujemy się także szerokim zakresem usług prac podwodnych, posiadamy odpowiednie kwalifikacje jak i  dokumenty wydane przez Urząd Morski w Gdyni  dla nurków zawodowych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale Praca.